Про портал

Професійні навчальні заклади Волинської області представляють собою багаторівневі і багатопрофільні освітні організації, що реалізовують широкий спектр безперервних інтегрованих освітніх програм.

Розвиток бізнесу та виробництва ставлять перед системою професійної освіти важливе завдання приведення кількості і профільного складу випускників у відповідність із запитами ринку праці.

Для підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів для галузей економіки і затребуваності випускників створений даний портал, метою якого є об'єднання потенціалів ПТПНЗ, коледжів і роботодавців.

ПОРТАЛ ПОКЛИКАНИЙ:

 • здійснювати інформаційну та сервісну підтримку в області професійної освіти Волинської області;
 • привертати увагу школярів, студентів та їх батьків до найбільш затребуваним професіям і спеціальностям на ринку праці Волині;
 • надавати допомогу і підтримку абітурієнтам у виборі професії або спеціальності.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

 • формування позитивного іміджу професійної освіти Волинської області;
 • здійснення інформаційної підтримки в професійному самовизначенні з урахуванням особливостей особистості і соціально-економічної ситуації на ринку праці;
 • інформування про професії, спеціальності, навчальні заклади та потенційних роботодавців;
 • зміцнення зв'язків між усіма учасниками освітнього процесу.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Школярі та абітурієнти  зможуть пройти профорієнтаційне тестування «Ким бути?» , А також познайомитися з:

 • професійними навчальними закладами  і побачити їх територіальні майданчика на  інтерактивній карті;
 • професіями та спеціальностями, за якими ведеться навчання;
 • адаптивними освітніми програмами для осіб з обмеженими можливостями здоров'я в рамках інклюзивної освіти;
 • правилами прийому в професійні навчальні заклади;
 • потенційними роботодавцями.

Студенти професійних освітніх організацій в розділі «Працевлаштування» зможуть отримати кваліфіковану допомогу в Центрах сприяння працевлаштуванню випускників та познайомитися з аналітикою ринку праці і базою вакансій ринку праці, у тому числі можливості тимчасової зайнятості.

Доросле населення, що потребує професійної перепідготовки, зможе дізнатися про існуючі програми в навчальних закладах. На порталі представлена актуальна інформація про роботу багатофункціональних центрів прикладних кваліфікацій, які здійснюють перепідготовку за затребуваними професіями та спеціальностями.

Педагогічні працівники зможуть познайомитися зі значимими заходами і подіями в сфері професійної освіти і нормативно-правовою документацією, яка регламентує діяльність професійних закладів.

Роботодавці на порталі зможуть познайомитися з профілями підготовки фахівців і отримати контактну інформацію про випускників коледжів для заповнення вакансій.

Інтерфейс забезпечує наочне, інтуїтивно зрозуміле уявлення інформації, швидкий і логічний перехід до розділів і сторінок, а також інтеграцію порталу з соціальними мережами.

На порталі функціонує зручна система пошуку інформації по розділах і рубриках.

Остання зміна: Wednesday 31 May 2017 2:53 PM